Teknede Kurumsal Davet
Teknede Kurumsal Davet
İstanbul pek çok işletmeye ev sahipliği yapan, dünyanın en büyük şehirlerinden birisi. Her gün pek çok şirket kurumsal organizasyonlar düzenlemekte ve gerek şirket içi toplantılar ve gerekse diğer firmalarla olan kurumsal toplantılar için çeşitli mekanlar rezerve edilmektedir. Tabii toplantılarda İstanbul Boğazının muazzam ambiyansından faydalanılmak istenmektedir ve çoğunlukla boğaz kenarındaki mekanlar tercih edilmektedir. Oysa bu toplantılar ve davetler için Dünyanın başka hiçbir yerinde bulunmayacak bir imkan var, Teknede Kurumsal Davet verebilmek şimdi teknegezitur.com ile mümkün.  Şirket toplantılarınız, özel geceleriniz veya herhangi bir kurumsal davet etkinliğiniz için bizi arayınız. Sizin için en özel ortamı oluşturmak konusunda bize güvenebilirsiniz. Aradığınız ciddiyet ve kaliteli hizmeti sizlere eksiksiz biçimde sunmak bizim işimiz.
Teknede Kurumsal Davet organizasyonunuz için dilediğiniz hizmet tasarımını size uygun biçimde gerçekleştirebiliriz. 56 kişiye kadar kapasitesi olan teknemizde dileseniz kuruluş yıl dönümünüzü, yeni bir açılımı veya dilediğiniz herhangi bir olayı kutlayabileceğiniz gibi, yabancı misafirlerinizi en iyi biçimde ağırlamak için de teknemizi kiralayabilirsiniz. İhtiyaçlarınız kapsamında gerekli her türlü düzenlemenin yapılabildiği teknemiz, dilerseniz bir eğlence merkezine veya ciddi bir toplantı ortamına dönüşebilir. Veya şık bir kokteyl verebilir ve misafirlerinizin hoşça zaman geçirirken İstanbul'un benzersiz manzarasından büyülenmesini sağlayabilirsiniz.
Teknede Kurumsal Davet vermek için yapmanız gereken sadece bizi aramaktır. Denizcilik işletmeciliği konusunda uzman idari kadromuz sizin için en uygun planlamayı kusursuz biçimde yapacak ve etkinliğinizin tam anlamıyla istediğiniz gibi gerçekleşmesi için gerekli tüm enstrümanları bir araya getirecektir. Kanuni izinler dahilinde dilediğiniz rota üzerinde, dilediğiniz süreyle gerçekleştirilebilecek seyir esnasında dilerseniz yiyecek ve içecek servisi de yapılabilmekte, hatta etkinlik yemekli bir toplantıya dahi dönüştürülebilmektedir.
Teknemiz 20 metre boyunda, 56 kişi kapasiteli, bir kapalı güverte ve bir üst güverteye sahiptir. Dönüştürülebilir alanlara sahip olan teknemizde talebinize göre istediğiniz şekilde düzenlemeler yapılıp, size en uygun alanlar oluşturulabilmektedir. Dilerseniz ayrıca entegre müzik sistemimizle müzik yayını da yapabilmekteyiz.
Teknede Kurumsal Davet vermek için müsaitlik dahilinde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Bizim hemen arayarak uzman ekibimizin sizin için gerekli düzenlemeleri yapmasını sağlayabilirsiniz. Size hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.